Виробник ZTE: технології та інновації у 2023 році

ZTE Corporation – визнаний світовий лідер у галузі ІКТ. Їхні розробки 2023 року (представлені на конференції SATNAC) включали інноваційні енергетичні рішення, такі як розумна літієва батарея, система управління енергією в хмарі, зелене джерело живлення та багато іншого.

Окрім енергетичних розробок бренд посилено працює над розвитком 50G PON-технології, їх інновація в цій галузі – мережа WiFi 6 Mesh CPE H3601P та лінійка унікальних смартфонів, які представлені на нашому ринку у злегка урізаній версії.

Асортимент продукції ZTE: від смартфонів до мережевих рішень

ZTE Corporation - китайська міжнародна компанія, що спеціалізується на телекомунікаційному устаткуванні, мережевих рішеннях та споживчій електроніці. Основні категорії продукції.

  • Смартфони та мобільні пристрої.
  • Мережеве обладнання: базові станції, комутатори, оптичне обладнання для операторів зв'язку, точки доступу Wi-Fi, маршрутизатори, інші пристрої для домашнього та офісного використання.
  • Інфраструктура: мобільні мережі нового покоління (5G), дротові та бездротові мережі.
  • Споживча електроніка: планшети, розумний годинник та ін.
  • Дослідження в галузі ІІ для створення інтелектуальних та економічних мереж нового покоління.

ZTE активно працює над інтеграцією своїх пристроїв до екосистеми IoT. Це включає створення розумних пристроїв і розробку технологій, що забезпечують їх взаємодію і взаємозв'язок.

Новинки від ZTE: що нового цього року?

Смартфон ZTE Nubia Neo 5G 8/256Gb Black - одна з новинок бренду в лінійці споживчої електроніки. Порівняно недорогий телефон має потужну технологічну начинку, великий об'єм пам'яті та гарний екран. Деяких бентежить пластикова оболонка смартфона та невисокий клас захисту, але на практиці гаджет чудово почувається під час дощу, зберігає високу якість зв'язку та функціонал.

Преміальний сегмент представлений смартфоном ZTE Nubia Z50 Ultra 12/256Gb Silver. Тут на користувача чекає суперпродуктивне залізо, потужний процесор, екран AMOLED та підтримка стандартів зв'язку GSM, CDMA, 3G, 4G, 5G. У моделі встановлені якісні камери, які дозволяють новачкам легко робити професійні фото і відео.

Wi-Fi роутер ZTE MC 888 – одна з новинок бренду в сегменті мережного обладнання. Підключення до інтернету можливе двома способами: через SIM карту та (WAN) Ethernet, сучасний протокол Wi-Fi 6 (ax), плюс стандарти Wi-Fi 5 (ac), Wi-Fi 4 (n), Wi-Fi 3 (g ) дають можливість отримувати стабільний трафік за слабкої мережі. Підключення до мереж 3G, 4G LTE, 5G (модем вбудований).

Друга цікава модель – портативний роутер ZTE MU5001, який має компактні розміри (вміщується в кишеню), забезпечує мережу 5G (також і 3G, 4G LTE) та працює з SIM-картою. Налаштування здійснюється через сенсорний екран, всі компоненти інтуїтивно зрозумілі та зручні для новачків. Забезпечує стабільне з'єднання до 32 клієнтів.

Як компанія формує майбутнє зв'язку

Важливими напрямками діяльності ZTE (Zhongxing Telecommunication Equipment Corporation) є розробка та виробництво обладнання для стільникових мереж, бездротових технологій, оптоволоконних мереж та інших інфраструктурних рішень.

Шен Венрон, генеральний директор ZTE South Africa на конференції 2023 року в ПАР зазначив великий вплив ІІ, підкресливши, що «…розвиток індустрії матиме потенційний вплив на сектори, такі як охорона здоров'я, фінанси та гірничодобувна промисловість». Основні вектори розвитку, які компанія використовує сьогодні.

  • Дослідження та розробки ШІ.
  • Робота в стандартизаційних організаціях та альянсах, таких як 3GPP (3rd Generation Partnership Project).
  • Розвиток нових технологій: 5G, IoT (Інтернет речей) та ін.
  • Посилює глобальну присутність, беручи участь у проектах по всьому світу, співпрацює з різними операторами зв'язку та партнерами.

Порівняння з конкурентами

Загалом ZTE гідний конкурент таких корпорацій як Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, Oppo та ін. Якщо розглядати лінійку мобільних пристроїв, смартфони ZTE бюджетного сегменту розроблялися для південно-африканського регіону. Моделі практично поза конкуренцією, оскільки мають найнижчі ціни за відносної якості.

Модель 2021 - смартфон ZTE Blade L9 1/32Gb Blue на нашому ринку коштує від 1500 грн, для африканського регіону ця вартість знижена вдвічі, жоден інший бренд не може надати телефон з ОС Android 11.0, 4-ядерним процесором Spreadtrum SC7731E і непоганим екраном за ціною 25-30 доларів.

Преміальні лінійки смартфонів, акумуляторів та мережевого обладнання гідно конкурують із європейськими виробниками. Але після опублікованого 16.06.2023 р. висновку Єврокомісії про те, що продукція бренду несе потенційні ризики, позиції ZTE в Європі сильно похитнулися.

Стратегії та плани на міжнародний розвиток

Влітку 2023 року Єврокомісія зарахувала китайські бренди Huawei та ZTE до загроз безпеки, зазначивши, що їхнє обладнання для мереж 5G несе «... значно вищі ризики кібербезпеки» ніж продукція інших постачальників. Після такої заяви корпорації ZTE довелося переглядати затверджений план розвитку з ЄС та США.

Сьогодні ZTE продає обладнання та споживчу електроніку у більш ніж 160 країнах, включаючи Південну Африку, де вона є лідером із 2001 року. Бренд пропонує широкий спектр комунікаційних рішень, включаючи технологію 5G, оптичну широкосмугову інфраструктуру, обладнання для центрів обробки даних та ін.

Відгуки про статтю